Rekrutacja do przedszkola trwa!

Mamy dobre wieści! Udało nam się przebrnąć przez gąszcz papierkowych formalności. Jesteśmy legalnie działającymi przedszkolem i żłobkiem na Grochowie! Przechodzimy do fazy: rekrutacja 🙂

Grupa żłobkowa już działa i ma się bardzo dobrze. Są jeszcze dwa miejsca na adaptację w żłobku na teraz (październik/listopad 2019) oraz na grudzień 2019. Co do dalszych zapisów można się z nami kontaktować indywidualnie.

Do grupy przedszkolnej rekrutacja nadal trwa! Mamy wolne miejsca i z otwartymi rękami zaprosimy starszaki – dzieci 3 i 4 letnie. Grupa się dopiero tworzy i jest/będzie dość kameralnie na starcie, ponieważ – tak jak wspominaliśmy – ważne jest dla nas, żeby dzieci miały możliwość oswojenia się z nowym miejscem, nowymi osobami i rytmem w komfortowym dla siebie tempie. Na początek będzie się składała się z 8-10 dzieci, docelowo osiągnie liczbę ok.20.

Sprawdź nasze >> grupy <<

Powoli budujemy skład ekipy Sprężynowych odkrywców – jeśli zastanawiasz się nad wymarzonym miejscem do rozwoju dla swojego dziecka, chcesz mu zapewnić komfortowe warunki, a w dodatku bliskie jest Ci wolnościowe podejście do uczenia dziecka oraz NVC – na pewno mamy wiele do zaoferowania Tobie i Twojemu dziecku.

Zapraszamy na dzień otwarty w Sprężynowie, który odbędzie się 19 października 2019r. w godzinach 11.00-14.00. Będzie możliwość poznania nas bliżej, dopytania o program i te wszystkie kwestie, które są dla Ciebie ważne! Przy tym zaproponujemy Twojemu dziecku atrakcyjne spędzenie czasu w najbliższe sobotnie popołudnie.

Do zobaczenia!

Dziękujemy za wiadomość!

Odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy,

Zespół Sprężynowy